Ja sa është rritur djali i këngëtares së famshme (FOTO

Në një intervistë në ‘’ Rreze Dielli’’ u rikthyem pas në kohë me përrallat shqiptare të cilat i kanë mbijetuar kohës dhe kan&e,Nostalgji/,Përrallat Programit BRICK 1 (“Building Resilience in Individuals and Communities in Kosovo”), i krijuar nga organizata CDF, zbatuar nga organizata “Integra”, CCPA Kosova, ICK dhe instituti “Columbus”, ka filluar zbulimin e atyre që duan të këndojnë ose... Kanita - Performancat ne X Factor Albania dhe emocionet ne eliminim. 03/25/13. www.besfort.tv - Kanita ne gjysemfinale eliminohet. Performancat e sajn ne X Factor Albania dhe momenti emocionues ne gjysem finale. tags: albania Alketa besfort factor Kanita klan kosova. BESFORT VIDEO M1 18:25 | 19 Tetor 2019 18:25 | 19 Tetor 2019 Rita Ora është inspiruar nga mikesha e saj. Rita Ora dhe Bebe Rexha janë dy emrat që po bëjnë krenarë shqiptarët me performancat e tyre në botën e muzikës, përveç se janë kolege shqiptaret janë edhe mikesha shumë të mira, shkruan lajmi.net. Dhe si çdo […] Deputetët e Kuvendit të Kosovës, me 92 vota për, asnjë kundër dhe asnjë abstenim, kanë votuar pro kërkesës së dërgimit të trupave të Forcave të Sigursë së Kosovës në misione paqeruajtëse në Gardën Kombëtare të Iowa-s, në seancën e jashtëzakonshme të thirrur sot. Solidaritet në “Big Brother” ,eliminohet Jonilda per shkak te semundjes se saj. Email This BlogThis! Share to Twitter Share to Facebook Share to Pinterest. DAFINA ZEQIRI CMENDI SHQIPERIN NE APARTAMENTIN 2XL! Email This BlogThis! Share to Twitter Share to Facebook Share to Pinterest. Ajo u bë nënë për herë të parë bashkë me reperin shqiptar Big Basta. Vesa Luma, është nëna e vogëlushit të quajtur Lian, i cili dita-ditës po rritet. Që tani edhe pse vetëm pothuajse një vjeç, Lian është bërë i famshëm pasi prindërit e tij, dashurinë që kanë për të e shprehin gjatë tërë kohës … Continue reading Ja sa është rritur djali i këngëtares së Kukësi eliminohet nga Wolfsburgu, shënon Mehmedi Drita kalon në raundin e tretë të Ligës së Evropës. #Lojëra Olimpike #Euro 2020 #Premier League #Serie A #La Liga #Champions League. Follow Koha.net. Horoskopi; Valza dhe Kanita, vijnë për herë të parë në... “Aman” kënga e re e Dafina Zeqirit me dyshen Ledri Vula dhe Lumi Gjate kësaj dite do keni mbështetjen e Venusit dhe do arrini te krijoni një ambient shume te ngrohte ne çift. Nuk do ua vini veshin thashethemeve te të tjerëve dhe do shihni vetëm te mirët tuaj. www.besfort.tv - Kanita ne gjysemfinale eliminohet. Performancat e sajn ne X Factor Albania dhe momenti emocionues ne gjysem finale. BESFORT VIDEO M1

[index] [12635] [20604] [9937] [32875] [28431] [14266] [4586] [9977] [16038] [25987]

http://bitcoin-casino-blakjack.nowmining.website